Ми знаємо як / We know how

Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги

On-line консультація
Ім'я*
E-Mail*
Телефон
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Допомога в отриманні ліцензій та дозволів

Бухгалтерська фірма «Отіс» надає послуги з допомоги отримання ліцензій для різних видів господарської діяльності для юридичних і фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності.

 

Надання даних послуг передбачає оформлення документів і подання їх до органу ліцензування для отримання ліцензій, що діють на всій території України.

 

Наші фахівці нададуть Вам всю необхідну інформацію та сформують повний пакет документів відповідно до вимог Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та ліцензійних умов, затверджених компетентними органами.

 

Ліцензія - це документ державного зразка, який підтверджує право на проведення господарської діяльності зазначеного виду протягом певного часу за умови дотримання ліцензійних вимог. Отримавши такий документ, Ви стаєте ліцензіатом і маєте чітко дотримуватися організаційних, кваліфікаційних та інших спеціальних вимог, встановлених в ліцензійних умовах для конкретних видів господарської діяльності.

 

Фахівці нашої компанії професійно проведуть усі дії позбавляючи Вас тим самим зайвих проблем.

 

Вам необхідно лише зателефонувати, все інше зробимо ми!