Ми знаємо як / We know how

Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги Бухгалтерські послуги

On-line консультація
Ім'я*
E-Mail*
Телефон
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Бухгалтерські послуги

Наша компанія надає широкий спектр послуг в області податкового, бухгалтерського та кадрового обліку:


Комплексне бухгалтерське обслуговування (бухгалтерські послуги) включає у себе весь спектр роботи бухгалтерії підприємства від формування первинних облікових документів до складання і здачі бухгалтерської та податкової звітності.


Відновлення бухгалтерського та податкового обліку включає аналіз поточного стану справ у бухгалтерії підприємства і відновлення документів, звітності за період не ведення бухгалтерського, фінансового, та управлінського обліку.


Складання бухгалтерської та податкової звітності. 


Розрахунок заробітної плати.

 

Консультаційні послуги. Необхідність у бухгалтерських консультаціях особливо гостро відчувається при зіткненні бухгалтера з нестандартними, нетиповими або незнайомими для нього ситуаціями, коли потрібно терміново вирішити будь-яке питання, а часу на пошук відповіді в різних джерелах інформації немає.


Ведення кадрового обліку - це ведення кадрового діловодства в повному обсязі, відповідно до вимог чинного законодавства України.


Реєстрація підприємств. Бухгалтерські послуги